מעקה זכוכית

מעקה זכוכית – מרפסת בבית זה נכס של ממש. זה המקום שבו תוכלו לשבת ולהתאוורר, לפוש מעמל היום ולבלות בהנאה עם בני המשפחה או החברים. כדי שאכן אפשר יהיה לצאת למרפסת, היא חייבת לענות על תקני הבטיחות ולהיות סגורה כיאות. אך מנגד – על מנת שתוכלו לצפות וליהנות מהנוף שמולכם היא צריכה להיות פתוחה דיה, ולאפשר לכם להרגיש מחוברים לחוץ אף על פי שאתם בעצם בפנים.

הפתרון – מעקה זכוכית

כדי לספק מענה מוצלח לשני העקרונות הללו קיים הפתרון של מעקה זכוכית למרפסת. מדובר על מעקה שעשוי מזכוכית מחוסמת ואיכותית, והוא מתחבר באמצעות תפסני נירוסטה עמידים. התוצאה היא מרפסת בעלת מראה נהדר, שמספקת סביבה בטיחותית שלא מסכנת אתכם או את הילדים ששוהים במקום.

הגבהת המעקה למטרות בטיחות

קבלנים רבים מספקים כיום מעקה זכוכית למרפסות. אך הדיירים מגלים כי המעקה אינו גבוה דיו. וזה אומר שבקלות רבה מידיי ניתן לטפס ועליה וכך לסכן את החיים. ואכן, דיירים רבים רואים לנכון להגביה את המעקה ובכך לעשות את המרפסת לבטיחותית ולשימושית הרבה יותר. לשם כך הם פונים אל חברה המספקת שירות של הגבהת מעקה. כאשר המטרה המרכזית הינה להפוך את המבנה לבטיחותי תוך שמירה על מראה נאה ומעוצב.

על איכות התוצאה

מעקה זכוכית
מעקה זכוכית

ואכן, במידה שבוחרים בחברה מקצועית בתחום ניתן להשיג תוצאות נהדרות. כאשר תוספת הזכוכית מעל המעקה המקורי אינה "דוקרת בעיניים", אלא מתחברת בצורה טבעית ומוסיפה חן ויופי למרפסת. זו הסיבה לכך שמרבית האנשים לא מהססים, ולמען שלום תושבי הבית הם ממהרים להזמין הגבהה למעקה הזכוכית.

תכונות המוצר

חשוב לציין כי מעקה זכוכית נועד להיות מותקן במרפסת, ולכן המוצר עובר תהליכים שמתאימים אותו למטרה. הזכוכית הינה מחוסמת ועמידה בתנאי מזג אוויר משתנים. היא אינה מתנפצת בקלות ועתידה לשמש את יושבי הבית למשך זמן רב. הזכוכית שומרת על השקיפות שלה לאורך זמן ולא מצהיבה בדומה לחומרים שקופים אחרים.

הבחירה החכמה שלכם

לא מסכנים את שלום הילדים אף לא ליום אחד. אם אתם מתלבטים ולא בטוחים בעצמכם – זכרו, בטיחות בני הבית היא ערך עליון. כדאי לברר על הגבהה מקצועית של מעקות למרפסת ולהבטיח את שלום היקרים לכם.

לקריאה נוספת:

כתיבת תגובה

סגירת תפריט

ליצירת קשר