תריסים – כל מה שאתם צריכים לדעת

תריס הינו פריט מינימלי שמשמש בכל בית או בכל בית עסק. אבל התחום מגוון וכולל מגוון מוצרים בעלי תכונות שונות. לפני שבוחרים את התריס המתאים והרצוי לכם, מומלץ לשקול את הנתונים הקשורים לעניין – וזאת כדי להצליח בבחירה. ההצלחה הזו תתבטא בשנים ארוכות של שימוש העונה על הצרכים.

שיקולים בבחירת תריס

  • איך זה נראה? – עניין העיצוב של הבית או המבנה תופס כיום יותר ויותר מקום. כאשר משפצים מבנה או משדרגים אותו, שמים במרכז את שיקול הנראות. כיצד הוא ייראה לאחר השינוי? האם המראה הכללי יהיה מרשים? האם כל פרט בעיצוב יתאים למכלול וישתלב בו היטב? כדי לאתר את מוצר היפה בעיניכם עליכם לבחון את המוצרים האפשריים. הביטו על תריסי אור ועל תריסי רפפה. והחליטו מי מהם מוצא חן בעיניכם ונראה לכם שיוסיף יופי למבנה המדובר.
  • האם התריס נוח לשימוש? – תריסים אמורים לאפשר שימוש נוח ומועיל. כך שקל יהיה במהלך היום להגיף או לפתוח, לכוון את השלבים ולווסת את כניסת האור. כדי שיהיה קל לעשות את הפעולות הללו חשוב לבחור בתריס קל לתפעול. תריס כזה יביא לשימוש מועיל ויאפשר פעולה במלוא הנוחות.
  • האם התריס מאפשר כניסת אור? – תריס הינו מוצר שנועד לאפשר סגירת החלון מבחינת חדירת אור או שמש לתוך המבנה. אך יש כיום מגוון סוגים של תריסים אשר לכל אחד סגירה אחרת ואופן שונה של הגפה, כאשר בהתאם למקום ולצורך של השוהים בו ייבחר התריס הנכון. יש כאלו שיבחרו תריס אור אחרים יעדיפו תריסי רפפה. כדי לבחור נכון יש להכיר את התריסים האפשריים, ולהחליט איזה מהם מתאים לשימוש הרצוי לכם.
  • האם הוא קל לתחזוקה – תריס הוא פריט הצובר אבק ולכלוך. האבק שמכסה אותו מאלץ אותנו לטפל בו ביסודיות. לא כל תריס קל לנקות ולא כל תריס נוח לתחזוקה. חשוב לוודא כי אתם בוחרים תריס שנשמר היטב ללא תקלות, וכזה שניתן לגשת אליו בקלות ולנקות אותו מכל הכיוונים.

בחירה חכמה של תריס מתאים

תחום התריסים מציע לנו שפע של אפשרויות. אך מה שחשוב לדעת זה, שההצלחה שלכם היא בבחירת התריס שמתאים לצורך שלכם.

לקריאה נוספת:

כתיבת תגובה

סגירת תפריט

ליצירת קשר