תריסי גלילה – למי זה טוב?

בכל בית, משרד או בית עסק, התריסים הם חלק בלתי נפרד מהחלונות. התריסים הללו מאפשרים פתיחה והגפה של המפתח, תוך אפשרות ויסות כמות האור והאוויר בהתאם לצורך. היות שיש מספר סוגים של תריסים בטכניקות הפעלה שונות, חשוב להכיר את מכלול האפשרויות כך ניתן להתאים לכל מבנה את התריס המתאים שיספק שימוש מועיל.

על תריסי גלילה

תריסי גלילה הינם תריסים שמורכבים משלבים המחוברים זה לזה. כאשר מגיפים את התריס, השלבים נפרסים וסוגרים את הפתח, ואילו כאשר גוללים את תריס השלבים הם מצטמצמים ונכנסים לארגז המיועד להם. טכניקה זו מאפשרת פתיחה מלאה לעומת סגירה מלאה בעת הצורך. השימוש הזה הינו מועיל ועשוי להתאים למגוון שימושים.

לבית –

בבתים רבים בישראל מותקנים תריסי גלילה. התריסים הללו מאפשרים להחשיך את החדרים גם כאשר אור יום שורר בחוץ. לעצור את קרינת השמש החודרת אל תוך הבית וליהנות משליטה בכמות האור והאוויר שנכנסים אל תוך הבית. כך ניתן לשכב לישון במהלך היום ולהשיג חשכה מלאה. כך יש אפשרות להצל על החדר אף על פי שהשמש מציפה את החלון.

לבית העסק –

כל בית עסק זקוק לסגירה איכותית, כך שבשעות הסגירה אפשר יהיה לסגור את הפתח בצורה הרמטית וליהנות משטח סגור שלא מאפשר כניסת לקוחות. בתי עסק רבים עושים שימוש בתריסים אלו. כאשר הפתח הינו רחב, התריס יהיה כבד מאוד. במקרים כאלו יומלץ על תריס גלילה חשמלי. המנוע החשמלי יאפשר גלילה של התריס בקלות ובנוחות.

למשרד –

החלון של המשרד אמור להועיל ולאפשר פעולה נוחה ונעימה במשרד. לא פעם החלון מפריע לפעולה – האור מסנוור והשמש מעיקה. תריסי גלילה מאפשרים לשלוט במצב וסוגרים את החלונות בצורה נוחה ושימושית.

תריסי גלילה לכל מטרה וצורך

לסיכום, תריסי גלילה הם תריסים איכותיים ויעילים במיוחד, והם מאפשרים שימוש נוח ומועיל. מלבד אפשרות הסגירה והפתיחה יש דגמים שבהם ניתן לשלב ולבצע סגירה מרווחת – מה שמאפשר כניסת אוויר ואור בצורה מדודה. גם לכם יוכלו תריסים אלו להועיל ולשרת אתכם בצורה נוחה. זכרו – חשוב לבצע התקנה מקצועית ולבחור במוצר איכותי כדי להיות שבעי רצון.

לקריאה נוספת:

כתיבת תגובה

סגירת תפריט

ליצירת קשר